Regulamin

Zapoznaj się z zasadami współpracy

Regulamin

 1. 1 Podczas pierwszej wizyty zbierany jest dokładny wywiad o stanie zdrowia pacjenta, dlatego należy zabrać ze sobą badania obrazowe jeśli są dostępne, wypisy ze szpitala.
 2. W takcie terapii najlepiej mieć ze sobą luźne, nie krępujące ubrania, najlepiej krótkie spodenki i luźna bluzka oraz nie krępującą bieliznę.
 3. W miarę możliwości proszę nie brać leków przeciwbólowych przed wizytą w gabinecie.
 4. Nie należy również najadać się do syta przynajmniej na godzinę przed wizytą.
 5. Odwołanie wizyty możliwe jest poprzez kontakt telefoniczny bądź wiadomość sms lub Facebook nie później niż 2 godziny przed wizytą. W przypadku nie odwołania umówionego terminu Pacjent ponosi koszt wizyty.
 6. W gabinecie terapii manualnej i treningu funkcjonalnego ‚SzamAnka” akceptowane są jedynie wpłaty gotówkowe.
 7. Ustalona godzina, jest godziną ROZPOCZĘCIA zabiegów w gabinecie, w związku z tym należy przyjść kilka minut wcześniej.
 8. W przypadku spóźnienia z winy pacjenta, umówiona wizyta zostanie skrócona o czas spóźnienia w przypadku, gdy na kolejną wizytę umówiony jest następny pacjent.
 9. W przypadku odwołania wizyty z winy terapeuty, zabieg zostanie przełożony na najbliższy możliwy i dogodny dla Pacjenta termin.
 10. Rezerwacji wizyty/konsultacji można dokonać tylko telefonicznie lub osobiście w gabinecie pod warunkiem, że terapeuta nie prowadzi w danej chwili terapii z innym pacjentem. Rejestracja możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19.
 11. W sytuacji dwukrotnego  nie stawienia się na wyznaczony termin bez wcześniejszego poinformowania o tym rejestracji, przy kolejnej wizycie zostanie pobrana przedpłata w wysokości 100% ceny wizyty.
 12. Gabinet nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione przedmioty.
 13. Do obowiązków pacjenta należy przestrzeganie higieny osobistej.

Bądźmy w kontakcie

Mój gabinet znajdziesz pod adresem:

ul. Rubinowa 2B

20-575 Lublin

+48 516 094 800