Fizjoterapeutka, masażystka, trener personalny

anna korpul
Ciągle w ruchu. Zawsze z uśmiechem. Niezależnie co robię, zawsze na 100%

Fizjoterapeutka, masażystka, trener personalny

anna korpul
Ciągle w ruchu. Zawsze z uśmiechem. Niezależnie co robię, zawsze na 100%

Dlaczego ja?

Indywidualne podejście

Każdy Klient to inna historia. Inne potrzeby. Inne problemy. Dlatego każdemu ustalam indywidualną ścieżkę realizacji celów.

ciągły rozwój

Cały czas się szkolę, aby moi klienci mieli, jak najlepszą opiekę, zarówno fizjoterapeutyczną, jak i trenera personalnego.

Holistyczne podejście

Bycie fizjoterapeutą i trenerem w jednym, to wielka korzyść dla każdego klienta. Pomagam być zdrowym i sprawnym.

Kameralny gabinet

Nie musisz jeździć po mieście, do trzech różnych miejsc, aby skorzystać z usług fizjoterapeuty, trenera i masażysty. U mnie wszystko masz w jednym miejscu.

Ja jako trener personalny

Motywuję, stawiam cele, ale przede wszystkim pracuję nad ograniczeniami, tak aby móc więcej, szybciej i lepiej.

ja jako masażysta

Szukasz chwili relaksu? Z wielką chęcią Ci ją zaserwuje. Dla lubiących mocniejsze wrażenia, też coś się znajdzie.

Anna Korpul

O mnie

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą i dyplomowanym masażystą. Z pasji – wielką miłośniczką jeździectwa, salsy oraz podróży. W życiu lubię łączyć przyjemne z pożytecznym stąd w trakcie studiów zdobyłam również uprawnienia do prowadzenia zajęć z hipoterapii, fitnessu oraz treningu personalnego.

W swojej pracy łączę szeroko pojętą terapię manualną z metodami mniej konwencjonalnymi. Wykorzystuję również elementy treningu funkcjonalnego by  odzyskać jak największą sprawność ludzkiego organizmu.

Podczas każdego procesu terapeutycznego wyznaję holistyczne podejście do pacjenta.

Poszczególne sfery życia człowieka stanowią niepodzielną całość. W podejściu holistycznym ciało, umysł, emocje i dusza stanowią jedność, dlatego obiektem moich największych zainteresowań stała się ludzka psychika i jej wpływ na zaburzenia równowagi poszczególnych elementów ludzkiego ciała.

Na swojej ścieżce edukacyjnej jak i życiowej spotkałam się z terapią cranio-sacralną, która te zainteresowania rozbudziła jeszcze bardziej jednocześnie wpisując się na stałe w proces terapeutyczny moich pacjentów.

To właśnie efektom tej terapii  zawdzięczam nazwę ‚SzamAnka’ choć z samym szamanizmem nie mam nic wspólnego 🙂

W moim gabinecie zajmuję się głownie pacjentami z problemami w obrębie narządu ruchu oraz zaburzeniami ze sfery psychosomatycznej.  Aby jak najlepiej pomóc swoim pacjentom w powrocie do zdrowia współpracuję ze specjalistami z różnych dziedzin jak np.: psycholog, dietetyk czy dermatolog, jak również stale rozwijam się biorąc udział w różnych szkoleniach z zakresu fizjoterapii czy osteopatii.

Opinie

Kompetentna osoba, świetnie wie co i po co robi z pacjentem. Jestem zadowolona bo postawiła mnie bardzo szybko na nogi (dosłownie, bo zlamałam )
Gorąco polecam Panią Anię każdemu kto ceni sobie indywidualne i empatyczne podejście, zaangażowanie oraz profesjonalizm. 5 gwiazdek to za mało! � Mgda Zet

Miła i kompetentna osoba z dużą wiedzą i profesjonalnym podejściem. Trafiłam do jej gabinetu z częstymi bólami pleców i ograniczoną mobilnością. Po serii zabiegów progres był naprawdę odczuwalny! Miałam wrażenie jakby ktoś zdjął ze mnie stelaż, który przez wiele lat blokował moje ruchy. Z czystym sumieniem polecam! Magda Rusinek

Pełen profesjonalizm, wiedza i indywidualne podejście do klienta, to tylko kilka, pierwszych z brzegu cech, które wyróżniają „Szamankę” na tle innych  Z czystym sumieniem polecam wszystkim !!! Marcin Górny

Szamanka profesjonalizm na 200% ,mojej córce zlikwidowała wstrętnego bliźnowca praktycznie do zera .W moim przypadku przywróciła moje ręce a zwłaszcza barki do normalności.Polecam serdecznie. Roman Jóźwiak

Po dzisiejszym zabiegu czuję ulgę – zdecydowanie, technika i wiedza na szeroką skalę, to wielka zaleta Szamanki. Ania zna ciało człowieka od stóp do głów i wie co „siedzi” w środku. Zastosowanie różnych technik daje możliwość pomocy kompleksowo i szybko. Poza tym doradzi jak dbać o ciało i zapobiegać wszelkim bólom, niedyspozycjom, jak radzić sobie na co dzień w domu.
Polecam. Zdecydowanie najlepsza osoba. Paulina Płonka

Szamanka – człowiek anioł. Przychodzisz połamany, wychodzisz jak nowy! Pełen profesjonalizm. Juz nie raz i nie dwa postawila mnie na nogi. Polecam serdecznie ! Luiza Kukiełka

Ja na ZnanyLekarz.pl

Anna Korpul - ZnanyLekarz.pl
Anna Korpul - ZnanyLekarz.pl